خرید اینترنتی پستی بازی dirt 3خرید اینترنتی بازی ماشین مسابقه ای dirt 3 در 2DVD یک بازی مهیج با قیمت ارزان و گرافیک عالی فقط 4000 تومان از فروشگاه اینترنتی پارتاک


خرید بازی Dirt3

Dirt 3 سومین نسخه از این سری بازی های بسیار زیبا و گرافیکی و پرطرفدار اتومبیل رانی است و از محصولات شرکت بازی سازی معروف Codemasters می باشد که تا پیشتر 2 نسخه از این بازی منتشر شده بود که هر دو نسخه پیشین، هم در نزد منتقدان و هم علاقمندان بازی کنان، فوق العاده موفق بوده اند . شرکت سازنده بازی DiRT 3 در این نسخه تمامی نکاتی که مورد توجه هوادارنش بوده را جمع آوری و آنها را در این نسخه پیاده سازی کرده است و ادعا می کند که این نسخه به مراتب بهترو زیباتر از نسخه های قبلی خواهد بود.
در واقع DiRT 3 از نظر حجم مراحل و آیتم های بازی بسیار بزرگتر از DiRT 2 است و تقریبا سه برابر نسبت به نسخه قبل مسابقاتش بیشتر شده اند.
همچنین این بار قسمت ورزشگاه ها هم به بازی اضافه شده است و همچنین جاده های زیادی برای انتخاب در بازی وجود دارد . ماشین های موجود در DiRT 3 شامل بهترین ماشین های بنزین سوز هر زمان هستند. از ماشین های دهه ی 70 میتوان از Lancia Stratos نام برد، از ماشین های مطرح دهه ی 80 می توان به Quattro S1 اشاره کرد و یا حتی RS2000 و Peugeot 205 نیز چند ماشین موجود در بازی از دهه های گذشته میباشند . در دهه ی 90 ماشین Celica که Carlos Sainz آن را به طور جادویی ساخته بود، در بازی وجود دارد، همچنین خودروها Lancia Delta Integrale و البته ماشین Colin McRae یعنی iconic 555 Subaru نیز در بازی وجود دارند . یکی دیگر از تغییرات مهم بازی اضافه شدن افکت برف به مراحل بازی است. این بازی در حالـــت ها یا Modeهای مختلفی طراحی شده که یکی از آنها قسمت multiplayer یا چند نفره آن است که بازی متفاوت و هیجان انگیزی برای بازیکنان با ویژگی SplitScreen یا دو تکه شدن تصویر به ارمغان می آورد


خرید اینترنتی بازی dirt 3

بازی dirt 3 فقط 4000 تومان با ارسال سریع
http://partak.rozup.ir/Pictures/buy2.gif

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.8 Ghz / AMD Athlon 64 X2 6000+
Memory: 2 Gb
Hard Drive: 15 Gb free
Video Memory: 256 MbVideo Card: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600

خرید بازی dirt 3

خرید بازی dirt 3
بازی dirt 3
خرید بازی Dirt3
خرید بازی dirt 3
خرید بازی Dirt3
خرید اینترنتی بازی dirt 3
خرید بازی dirt 3
خرید پستی بازی dirt 3
خرید اینترنتی بازی dirt 3

روش خرید بازی dirt 3 : برای خرید بازی dirt 3 روی دکمه خرید پستی زیر کلیک نمایید و فرم خرید بازی dirt 3 را تکمیل نمایید .
بازی dirt 3 فقط 4000 تومان با ارسال سریع
http://partak.rozup.ir/Pictures/buy2.gif