خرید اینترنتی پستی بازی ماشینی Grid 2خرید پستی بازی جدید Grid 2 در 3DVD اگر به دنبال یک بازی ماشینی شاهکار هستید این بازی را به شما پیشنهاد میکنیم فقط 5000 تومان از فروشگاه اینترنتی پارتاک

توضیحات بازی Grid 2 :
شاید دیوانه کننده ترین عنوان بازی ریسینگ بعد از مدت ها بازی GRID 2 باشد.در این بازی اول شوید و در پی آن معروف شوید و در نهایت به جایزه ی بزرگ رقابت های بافتا دست پیدا کنید. تجربه ی یک ریسینگ تهاجمی و دیوانه کننده را با این نسخه از بازی گریدبا حمایت قدرت کنترل TrueFeel™ داشته باشید. نسل بعدی فناوری EGO است که در این بازی دیده ایم.تکنولوژی منحصر بفرد این بازی سبب می شود که فیزیک و تخریب آن به شدت به واقعیت میل کند و این تمام آن چیزی است که یک گیمر از یک بازی ریسینگ سال 2013 توقع دارد. .
استاندارد جدید برای مسابقه چند نفره با حالت های نوآورانه در این نسخه از بازی دیده می شود. یکپارچه سازی عمیق با RaceNet و گسترش مسابقات آنلاین رایگان برای گیمر های جویای ریس در این بازی محیا شده است تا پساخی مناسب رای این نیاز حتمی باشد.موسیقی متن این بازی مانند گیم پلی آن دیوانه کننده است به گونه ای که شنیدن برخی از آهنگ ها در حین عبور از میان کوه ها فوق العاده لذت بخش خواهد بود.تکنولوژی های پیشرفته ای که در این بازی بکار برده شده است سبب شده است تا تصاویر خیره کننده ای برای شما فراهم شود و می تواند گزینه ای برای کشش مشتریان و گیمر های جدید به سمت این بازی شود .بازی grid 2 در 3 دیویدی فقط 5000 تومان

فروش پستی بازی grid 2

خرید اینترنتی پستی بازی Grid 2 برای کامپیوتر با گرافیک عالی و امکانات بی نظیر 3DVD شما هم اکنون میتوانید بازی فوق العاده زیبای Grid 2 را از فروشگاه اینترنتی پارتاک خریداری نمایید و در کمترین زمان در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید .

>>> زیر نظر بنیاد ملی بازی های رایانه ای

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Grid 2
OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400
Memory: 2 GB RAM
Hard Disk Space: 15 GB HD space
Video Card: Intel HD Graphics 3000 / AMD HD2600 / NVIDIA Geforce 8600
DirectX®:11
Sound: Direct X compatible soundcard

عکسهایی از بازی grid 2 :

خرید بازی grid 2

خرید اینترنتی بازی grid 2

خرید پستی بازی grid 2

خرید بازی grid 2 برای کامپیوتر

خرید اینترنتی پستی بازی Grid 2 برای کامپیوتر


راهنمای خرید بازی grid 2  : جهت خرید بازی grid 2 ، پس از کلیک روی دکمه زیر، فرم باز شده را تکمیل نموده و پس از تحویل گرفتن بسته بازی grid 2 ، وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید .


بازی grid 2 در 3 دیویدی فقط 5000 تومان